Jak moje dziecko może nauczyć się wypoczywaća

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Wypocząć, odsapnąć, zrobić przerwę to sposób na stworzenie miejsca dla wszystkich nowości, których uczą się dzieci rozpoczynające naukę w szkole. zrelaksowane dzieci potrafią się lepiej koncentrować, lepiej radzą sobie z nauką i mają lepsze kontakty z innymi. Stojące przed nimi wyzwania stają się możliwe do pokonania. Książka zawiera wiele praktycznych wskazówek dotyczących umiejętności relaksacyjnych, które mogą być przydatne dzieciom, ale także rodzicom. znajdują się tu także praktyczne testy, dzięki nim wypoczynek będzie pełniejszy.

Lubczyk | 2015-09-26
daenerys | 2011-10-16