Pamiętnik nastolatki 2 1/2. Wakacje Natki

Cykl: Pamiętnik nastolatki (tom 2.1)
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
wakacje, nastolatka
Nana

Natka, bohaterka "Pamiętnika nastolatki", na wakacjach. Wakacje to najbardziej upragniony moment w całym roku! Teraz tylko słońce, plaża i ja... Nareszcie oderwę się od nudnej codzienności. Może uda mi się przemyśleć kilka bardzo ważnych spraw? A może poznam kogoś ciekawego, kto pomoże rozwiać moje wątpliwości? Może wreszcie zdecyduję, czego sama chcę? Odpowiedź na te i inne pytania...

Natka, bohaterka "Pamiętnika nastolatki", na wakacjach.

Wakacje to najbardziej upragniony moment w całym roku! Teraz tylko słońce, plaża i ja... Nareszcie oderwę się od nudnej codzienności. Może uda mi się przemyśleć kilka bardzo ważnych spraw? A może poznam kogoś ciekawego, kto pomoże rozwiać moje wątpliwości? Może wreszcie zdecyduję, czego sama chcę? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w tej części mojego pamiętnika. Przede wszystkim zaś dowiesz się, jakie wakacyjne przygody spotkały mnie tego lata. Będzie super!

źródło opisu: www.rafael.pl

źródło okładki: www.rafael.pl