Jak moje dziecko może nauczyć się koncentracjia

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Umiejętność koncentracji to potencjał, który jest ogromnie ważny dla dziecka, także w wieku przedszkolnym. Czego oczekuje szkoła podstawowa w tym zakresiea Co mogą zrobić rodzice, aby rozwinąć tę umiejętność u swojego dzieckaa Empatia dla dziecka jest tak samo ważna jak odpoczynek ł kontrola korzystania z mediów. Niniejsza książka zawiera praktyczne ćwiczenia wpływające na rozwój koncentracji i ważne informacje na ten temat: wszystko, co rodzice powinni o tym wiedzieć. Są tu także testy sprawdzające poziom koncentracji, przydatne zarówno rodzicom, jak i wychowawcom.

Lubczyk | 2015-09-26
daenerys | 2011-10-16