Wrocław

Seria: Slow Travel
Wydawnictwo: Pascal
Asianas_2

Zwolnij, żeby zobaczyć Wrocław Subiektywny przewodnik w zwolnionym tempie po ważnych i mniej znanych atrakcjach Wrocławia. Wrocław to miasto, które z wdziękiem pozuje wszystkim fotografom. Nie ulega modnym tendencjom, nie pudruje na pokaz nosa, bo właśnie z charakternymi mankamentami najbardziej mu do twarzy. Taki z niego trochę Ryan Gosling wśród miast - z wyglądu niepozorny amant, od czasu...

Zwolnij, żeby zobaczyć Wrocław

Wrocław to miasto, które z wdziękiem pozuje wszystkim fotografom. Nie ulega modnym tendencjom, nie pudruje na pokaz nosa, bo właśnie z charakternymi mankamentami najbardziej mu do twarzy. Taki z niego trochę Ryan Gosling wśród miast - z wyglądu niepozorny amant, od czasu do czasu lubi sobie zaszaleć za rogiem. I niech nie zwiedzie cię jego spokojna aura - na jednym z dachów powojennych kamienic, przy akompaniamencie budzącego się poranka, przeżyjesz z nim najlepsze chwile życia. Magdalena Kostyszyn, autorka bloga Venilakostis.com

źródło opisu: http://pascal.pl/wroclaw-slow-travel,47,6486.html

orzech52 | 2017-12-08
Na półkach: Chcę przeczytać, Polska
Olga Kasprowska | 2017-11-23
Marguerite | 2017-11-11
Na półkach: Chcę przeczytać, Wrocław
Wroclawianin15 | 2017-10-30
Na półkach: Teraz czytam