Poradnik Panny Młodej

Wydawnictwo: RM
978-83-7243-746-4
poradniki

W PORADNIKU PANNY MŁODEJ autorka w niezwykle przystępny sposób udziela informacji, rad i wskazówek, jak bezbłędnie zorganizować ślub i przyjęcie weselne... i nie zwariować! Kompleksowe podejście do zagadnienia, ciekawe pomysły i liczne przykłady z życia wzięte czynią ten poradnik prawdziwą kopalnią wiedzy na temat ślubu i wszystkiego, co z nim związane. W części pamiętnikowej, uatrakcyjniającej tekst, każda przyszła Panna Młoda z pewnością odnajdzie cząstkę siebie. Ślubne perypetie głównej bohaterki przybliżają omawiane zagadnienia, bawią i pokazują, że żadna Panna Młoda nie jest osamotniona w swoich zmaganiach z urzędami, dostawcami usług wszelakich, a nawet najbliższymi, którzy również mają swój pomysł na zorganizowanie twojej uroczystości. Historie zaczerpnięte z opowiadań zaprzyjaźnionych par oraz z doświadczeń autorki wskażą konkretne rozwiązania i staną się natchnieniem dla wielu Narzeczonych.

- Od czego rozpocząć przygotowania?
- Jakich formalności trzeba dopełnić przed ślubem?
- Gdzie szukać miejsca na przyjęcie?
- Na czym zaoszczędzić?
- Co umieścić na zaproszeniach?
- Gdzie podczas przyjęcia posadzić siostrę mamy?
- Jak wybrnąć, by w prezencie ślubnym nie dostać kilku żelazek i zestawów noży?

W tym poradniku znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań, a planowana uroczystość przebiegnie idealnie, będzie fantastyczna i niezapomniana.

źródło opisu: RM, Warszawa 2009

Jo86 | 2012-04-03
Przeczytana: marzec 2012

Ciekawie napisana, zabawne obrazki, śmieszne anegdoty. Niektóre porady naprawdę przydatne. Trochę mi brakuje miejsca na własne notatki, ale w końcu to poradnik a nie organizer ;)

czep-czep | 2015-11-25
Przeczytana: 2011 rok

Śmieszne porady dla zestresowanych Młodych Pań ;-) Polecam dla niezdecydowanych i lubiących zabobony ;-)

evax | 2012-09-30
Na półkach: Przeczytane, Poradniki
Przeczytana: 2011 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

,,Jak zorganizować ślub i wesele i nie zwariować
Z humorem i bez stresu o tym wszystkim, co państwo młodzi wiedzieć
powinni. Jak wybrać salę, stroje, menu, przygotować sesję zdjęciową, z
czym udać się do księdza a z czym do urzędu, jak zapraszać gości i
wreszcie jak sprawić, by ten jedyny dzień w życiu był uroczy,
niepowtarzalny i przede wszystkim udany. Napisany lekkim językiem,
ubarwiony zdjęciami i zabawnymi rysunkami niezbędnik narzeczonych
poprowadzi ich bezpiecznie krętymi ścieżkami przygotowań prosto przed
ołtarz i dalej tanecznym krokiem przez salę weselną. Warto przeczytać!,,

Źródło : http://www.weltbild.pl/poradnik-panny-mlodej_p10038420.html#longDescr

Paulina Król | 2013-10-30
Przeczytana: 30 października 2013

Lekka, zabawna, przyjemna, zawierająca cenne porady dla przyszłej Pary Młodej na przemian ze śmiesznymi anegdotami z życia wziętymi. Sporo ciekawostek, mnóstwo wskazówek organizacyjnych i strategicznych, co nie co o tradycji i szczypta humoru to przepis na bardzo wartościowy poradnik :)

Madziuchna | 2013-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2013

Bardzo przydatny, szczególnie gdy zupełnie nie ma się pojęcia od czego zacząć, jednak przy zaawansowanym już planowaniu można mieć pewien niedosyt.

Iwona_Matuszyk | 2016-06-20
zet_ka | 2016-02-02