Haganai - Nie mam wielu przyjaciół 9

Cykl: Haganai - Nie mam wielu przyjaciół (tom 9)
Wydawnictwo: Studio JG
Boku wa Tomodachi ga Sukunai
9788380012059
komiksy
Dejikos

Klub Sąsiadów decyduje się odwiedzić park rozrywki! Jako że jednak mamy do czynienia z dość niewydarzoną ekipą, jako pierwszą atrakcję wybierają gigantyczną kolejkę górską. Jak zwykle tylko Kodaka głosem zdrowego rozsądku próbuje przemówić towarzyszom do rozumu i jak zwykle nic z tego nie wychodzi. Co więcej wycieczka przeradza się w kolejną okazję do absurdalnej i karkołomnej rywalizacji pomiędzy Yozorą i Seną. Czy wszyscy wyjdą z parku żywi? Zobaczcie kolejną odsłonę przygód klubu nieudaczników!

źródło opisu: Studio JG, 2017

źródło okładki: http://studiojg.pl