Najlepsza Towarzyszka - Ezer Kenegdo

Wydawnictwo: POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
religia
Ursa

„To nie jest wymyślona opowieść. To powrót do korzeni, a więc zamysłu Stwórcy wobec każdej kobiety. Czy zastanawiałaś się kiedyś, co myśli o Tobie Bóg? On pragnie, abyś wiedziała, jak bardzo Cię ukochał. Na kartach tej książki możesz odkrywać nie tylko to, że jesteś umiłowaną Córką Boga, ale przekonasz się także, że masz w swoim życiu do wypełnienia konkretne zadania i misję. Ta książka to nie serwis sprzątający, ale znak obecności Boga. On złożył w każdej z nas wielkie pokłady miłości, abyśmy będąc świadome własnego obdarowania, niosły ją tym, których na naszej drodze spotkamy. To fantastyczna książka dla wszystkich pragnących bliżej poznać prawdziwą niezwykłość kobiecości.” Dominika Figurska

źródło opisu: Strona wydawnictwa

źródło okładki: Strona wydawnictwa