Szlachetny kaprys Wirginii

Tłumaczenie: Stefania Bugajska
Seria: Seria z Serduszkami
Wydawnictwo: Akapit
wrzos118

"Szlachetny kaprys Wirginii" - to miła w czytaniu opowieść o miłości i przywiązaniu. Tytułowa bohaterka i jej szlachetne uczynki dowodzą, że bardzo bogaci ludzie niekoniecznie w majątku i pieniądzach widzą szczęście, lecz odwrotnie ich szczęściem jest pomoc innym, dzielenie się swymi dobrami z innymi. Piękna, zielonooka Wirginia szybko przejrzała otoczenie najbliższych w jej sferze znajomych i "przyjaciół" i po wielu perypetiach wybiera inny świat. Ale o szczegółach losów Wirginii i jej przyjaciółki Luizy już opowiedzą karty tej książki.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa