Cztery miłości

Seria: Seria z Serduszkami
Wydawnictwo: Edytor
Vier schöne Frauen
wrzos118

Któż mógłby się oprzeć czarowi Lutza Eberle - przystojnego dyplomaty o wytwornych manierach, brylującego w dostojnych kręgach towarzyskich? Nic dziwnego, że romansowały z nim najwytworniejsze damy. Wszystkie zachowały w pamięci najpiękniejsze wspomnienia. Jedna tylko Glyn Moggans pozostaje wielką, niespełnioną miłością Eberle i nie dlatego, że nie umiał podbić jej serca, lecz że oboje tak postanowili przez wzgląd na jej męża.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa