Co warto wiedzieć o psie

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
pies, psy
flora i fauna

Pierwsza książka z nowej serii Doroty Sumińskiej przygotowanej przez MULTICO O.W. Jest zbiorem felietonów o tematyce psiej publikowanych przez Autorkę w ciągu kilku ostatnich lat. Dorota Sumińska, ze znaną sobie swadą, opisuje różne psie problemy, udziela rad, zaszczepnia czułość i zrozumienie dla czworonożnych przyjaciół człowieka. Co warto wiedzieć o psie jest książką do czytania, a zarazem poradnikiem dla wszystkich kochających psy.

Monika | 2014-12-10
Przeczytana: 07 grudnia 2014

Pani Dorota zawsze pisze mądrze i na temat. Bardzo polecam Jej książki wszystkim wielbicielom naszych braci mniejszych.
Mam tylko jedno "ale"... Gdy kupuję kolejną książkę tej samej Autorki/Autora, to mam nadzieję przeczytać coś nowego. Szkoda, że tak wiele wątków jest powielanych w różnych książkach pani Doroty.

Achajka | 2012-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2012

"I nic co psie nie jest mi już obce" - pomyśli każdy kto zapozna się z tym nietuzinkowym zbiorem tekstów Doroty Sumińskiej dotyczącym naszych czworonożnych przyjaciół. Z właściwym sobie humorem i elokwencją autorka naucza i poucza jak być dobrym, odpowiedzialnym panem wywiązującym się wzorowo z postanowień paktu zawartego przez psa i człowieka przed tysiącami lat.

Felietony (wcześniej opublikowane w miesięczniku "Mój pies") składające się na ten zbiór tworzą prawdziwe kompendium wiedzy o psie. Nie ma chyba tematu, który by nie został tu poruszony. Od szczenięctwa po psią starość - jest wszystko. Dosyć pokaźny zbiór tekstów dotyczy psiego zdrowia, czyli jak dbać o naszego pupila od uszu aż po koniec ogona. Nie brakło także praktycznych porad odnośnie codziennych psich problemów, a także relacji z pozostałymi domownikami, w tym innymi zwierzętami. Lektura obowiązkowa dla każdego kto psa ma lub chce mieć.

Yui_KuroiTenshi | 2015-06-02
Magnolis | 2013-10-31