Dieta w chorobach stawów.

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Prawie połowa trzydziestopięciolatków oraz większość osób po sześćdziesiątym roku życia w mniejszym lub większym stopniu cierpi z powodu zwyrodnienia stawów. O zużyciu stawów decydują często czyniki, na które mamy wpływ. Szczególne znaczenie przypisuje się diecie. zamieszczone w tym poradniku przepisy kulinarne pozwolą ograniczyć ryzyko wystąpienia bolesnej fazy artrozy. Nawet jeśli pojawiły się już pierwsze jej symptomy, natura dysponuje różnymi mechanizmami naprawy i regeneracji chrząstki

aneta | 2016-06-07
Farfalla_Blu | 2015-02-28