Zapach kobiety

Seria: Harlequin Super Romance
Wydawnictwo: Harlequin, Harlequin Polska
The Scent of a Woman
wesoła23

Demi Cousteau, jedna z najbardziej znanych postaci w branży perfumeryjnej, traci pieniądze i miłość. I oto nagle kontaktuje się z nią tajemniczy mężczyzna, oferujący fortunę za wynalezienie zapachu, który podbije świat. Następnym tajemniczym mężczyzną, który pojawia się w jej życiu, jest Jon Sutton. Demi nie bez oporów przyjmuje go do pracy w laboratorium. Tak się jednak składa, że jest on...

Następnym tajemniczym mężczyzną, który pojawia się w jej życiu, jest Jon Sutton. Demi nie bez oporów przyjmuje go do pracy w laboratorium. Tak się jednak składa, że jest on jedynym kandydatem, który zareagował na jej ogłoszenie w prasie.

Podczas gdy Demi dniami i nocami ślęczy nad wynalezieniem nowych perfum, Jon miesza opracowane przez nią składniki i usiłuje dociec, co naprawdę chce kupić tajemniczy kontrahent jego pracodawczyni. Demi zaś niczego nie podejrzewa...

źródło opisu: https://www.antykwariat-bazar.pl/

źródło okładki: https://www.antykwariat-bazar.pl/