Powrót do początku

Seria: Harlequin Special
Wydawnictwo: Harlequin, Harlequin Polska
Eve of Regression
wesoła23

Rysunek był niezbyt wyraźny, lecz jego treść nie pozostawiała wątpliwości - przedstawiał grób, Grób narysowany przez kobietę, która poprzez głęboką hipnozę cofnęła się w czasie aż do początków ludzkości. Grób, który w hipnotycznym śnie kobiety należał do jej matki - biblijnej Ewy! Czy ten grób rzeczywiście istnieje? Czyżby w Afryce przetrwał materialny ślad obecności na ziemi biblijnych prarodziców? Jeżeli tak, to starotestamentowa historia stworzenia przestałaby być jedynie prawdą religijną, stając się jednocześnie prawdą naukową... Z tą myślą w samo serce Czarnej Afryki wyrusza ekspedycja naukowa - sześć osób, które łączy jeden cel: odnaleźć grób pramatki Ewy.

źródło opisu: https://www.antykwariat-bazar.pl/

źródło okładki: https://www.antykwariat-bazar.pl/