W węgierskim zamku

Wydawnictwo: Harlequin, Harlequin Polska
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Vows Made in Secret
wesoła23

Prudence Elliot jedzie na Węgry, by skatalogować kolekcję dzieł sztuki znanego węgierskiego milionera. W zamku wita ją wnuk kolekcjonera Laszlo Cziffra – mężczyzna, którego przed laty bardzo kochała, ale który ją zawiódł i oszukał. To spotkanie jest szokiem dla obojga. Obwiniają się wzajemnie o rozpad ich związku i nie chcą się więcej widzieć. Laszlo zwalnia Prudence ze zlecenia. Jednak przeszłość i dawne uczucia wracają z siłą, której nie sposób się oprzeć…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3351,w-wegierskim-zamku.html

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3351,w-wegierskim-zamku.html

cieszsiezyciem23 | 2017-11-27
Przeczytana: 31 października 2017

Książka przeciętna. Bardzo przewidywalna, od początku spodziewałam się tego, że Prue będzie z Laszlo, i się nie pomyliłam. Aczkolwiek bardzo przyjemnie się czyta, nie żałuję, że ją przeczytałam. Jeśli ktoś lubi romansidła, to coś dla takich osób.

meg1920 | 2017-12-28
Jolanta | 2017-12-28