Jedna noc czy całe życie

Tłumaczenie: Katarzyna Ciążyńska
Seria: Harlequin Medical
Wydawnictwo: Harlequin, Harlequin Polska
The Fling That Changed Everything
wesoła23

Praca na wyspie na Pacyfiku to dla Lii, ratowniczki medycznej, spełnienie marzeń o większych zarobkach i podróżach. Lecąc na wyspę, Lia nawet nie myśli, że znajdzie tam też miłość.

Sam Taylor, przystojny i uwielbiany przez pacjentów lekarz, oszukany przez byłą żonę, nie spieszy się, by znów się związać. Nie może się jednak oprzeć urokowi wyjątkowo odważnej i pięknej Lii...

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3495,jedna-noc-czy-cale-zycie.html

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3495,jedna-noc-czy-cale-zycie.html

LiaMort | 2018-01-01
Anna Wójtowicz | 2017-12-11