Chroń oczy. Metody naturalne

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowe oczy, dobry wzrok
zdrowie, medycyna

a książka to znakomita pomoc dla wszystkich, którym zależy na zachowaniu jednego z naszych najcenniejszych skarbów: dobrego wzroku. Problemy z oczami i wzrokiem są w dzisiejszym społeczeństwie niestety coraz częstsze, od niegroźnego znużenia dającego się we znaki podczas pracy przy komputerze, aż do poważnych chorób jak zwyrodnienie plamki. Autorka skupia się przede wszystkim na tym, co sami możemy zrobić dla dobra naszych oczu, ich zdrowia i sprawnego funkcjonowania. Wymaga to w pie