Tablice spirytystyczne Ouija. Podręcznik bezpiecznego kontaktowania się z duchami

Tłumaczenie: Katarzyna Liszyk
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
AdrianX

Z tablicami Ouija wiąże się wiele tajemnic, natomiast nikogo nie dziwi, że ludzie od zawsze pragnęli kontaktować się z ich pomocą ze światem duchów. Wszyscy chcemy poznać swoją przyszłość, szukamy potwierdzenia naszych decyzji. Ta książka stanowi znakomite źródło porad w tej kwestii. Dokładny opis zastosowania tablic Ouija pozwoli Ci nie tylko nawiązać kontakt ze zmarłymi bliskimi czy osobistym przewodnikiem duchowym, ale także uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące Twoich związków, zdrowia czy kariery.
Chociaż tablice spirytystyczne mają swoją kontrowersyjną historię, to o ile są używane właściwie, stanowią doskonałe narzędzie do komunikacji z duchami. Autorka zdradza wszystko, co powinieneś wiedzieć, by podjąć pracę z tablicą Ouija. Bez względu na to, jakiej informacji potrzebujesz, możesz liczyć na wsparcie z Drugiej Strony. Bardzo ważne jest jednak zachowanie zasad bezpieczeństwa, które opisuje Autorka. Dzięki jej dokładnym instrukcjom zdołasz bez jakiegokolwiek ryzyka czerpać informacje z zaświatów.
Autorka jest wróżką w drugim pokoleniu i służy pomocą tysiącom osób. Opisuje historie zarówno przerażające, jak i takie, od których robi się cieplej na sercu, i dzięki którym zmieniło się życie wielu ludzi. W tej książce znajdziesz również niezwykłe praktyki, które istniały wcześniej niż tablice Ouija, takie jak channeling, pisanie automatyczne, a także podobne do tablic instrumenty do wróżenia, wykorzystywane od wieków w różnych kulturach na całym świecie.
Odpowiedzi pod Twoimi palcami.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa