Poznaj moc, która jest w Tobie

Tłumaczenie: Konrad Pawłowski
Wydawnictwo: Medium
The power Is Within You
poradniki

Louise L. Hay, Poznaj moc, która jest w Tobie, 1994: Kontynuacja wcześniejszej książki tej autorki Możesz uzdrowić swoje życie Rozwija i uzasadnia tezę, że warunkiem koniecznym do osiągnięcia i zachowania pełnego zdrowia fizycznego i psychicznego jest miłość do samego siebie, a potem do innych ludzi i do świata w ogóle. Omawia wewnętrzne ograniczenia, które uniemożliwiają taką postaw

orchideaidea | 2016-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2016

Bardzo inspirująca i pozytywnie ukierunkowująca książka.
L.L.Hay to kobieta, która wiele przeszła w swoim dotychczasowym życiu, jednak mimo wszystko, postanowiła by jej bolesne doświadczenia, dzięki którym zaczęła inaczej postrzegać świat, mogły przyczynić się do poprawienia życia innych potrzebujących pomocy osób.
Sposób radzenia sobie z napotkanymi problemami, jaki zaprezentowała autorka wbrew pozorom jest bardzo prosty.

Nie umniejszając tej publikacji, trzeba przyznać, że istnieje wiele książek o podobnej tematyce, i że opisują to samo, tyle że w nieco inny sposób.
Faktem jednak jest, że każda książka nawołująca do dostrzegania istoty wszystkiego, co pozytywne, propaguje konkretny styl życia. Jego zadaniem jest odciążenie nas od ciągłego stresu i strachu, których dzisiaj nie brakuje.
Każda taka książka pozwala na skierowanie myśli ku pozytywnej stronie świata.

Ksiazka w pewnien sposob jest w stanie odmienic nasze zycie. Mi z pewnoscia pomogla bardziej pokochac siebie sama.

Monika | 2011-10-01
Na półkach: Przeczytane, Rak nieborak, 2011
Przeczytana: 01 października 2011

Cytat zamiast mojej opinii:
"Nie ma trudności, których miłość nie mogłaby pokonać. Nie ma choroby, której miłość nie mogłaby uleczyć. Nie ma drzwi, których miłość by nie otwarła. Nie ma zatoki, nad którą miłość nie wybudowałaby mostu. Nie ma muru, którego miłość nie mogłaby zburzyć. nie ma grzechu, którego miłość nie mogłaby odkupić. To bez znaczenia, jak głęboko zakorzenione są kłopoty, jak beznadziejnie wygląda sytuacja, jak bardzo sprawa jest zawikłana, jak wielki jest błąd. Miłość zaradzi temu wszystkiemu. I jeżeli będziesz mógł kochać wystarczająco silnie, będziesz najszczęśliwszą i najpotężniejszą osobą na świecie."

Katherine | 2013-02-04

Od książki nie można się oderwać. Przekazuje nam w prosty sposób wiedzę.

Kinia | 2017-01-09

Kolejna perełka, z którą nie chcę się rozstać. Zdecydowanie polecam wszystkim osobom, które nad sobą pracują. Świetna dawka motywacji, jasny, prosty przekaz. Nic w tym dziwnego, takie są właśnie pozycje L. Hay :)

Małgorzata48 | 2012-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2012

Właśnie skończyłam czytać : doskonała, bardzo wartościowa lektura. . Mam zamiar napisać obszerną recenzje na jej temat, ale muszę dać sobie trochę czasu na dystans i refleksję.

mariola | 2017-01-17
HaryAngel | 2017-01-12