Klasa 1b. Najsilniejszy w klasie

Seria: Klasa 1b
Wydawnictwo: Debit
Starkast i klassen
biedroblog

Najsilniejszy w klasie Najsilniejszy w klasie Najsilniejszy w klasie 19,90 zł Ilość Kacper jest bardzo dumny ze swojego plecaka. Tyle w nim kieszonek i tak dużo miejsca! Niestety, okazuje się, że duży plecak to duży kłopot. Przekąska śniadaniowa może się w nim zapodziać prawie na amen, a jeśli się zbyt wiele naładuje do środka, ciężar może przerosnąć nasze siły. Chłopiec próbuje...

19,90 zł

Ilość

Kacper jest bardzo dumny ze swojego plecaka. Tyle w nim kieszonek i tak dużo miejsca! Niestety, okazuje się, że duży plecak to duży kłopot. Przekąska śniadaniowa może się w nim zapodziać prawie na amen, a jeśli się zbyt wiele naładuje do środka, ciężar może przerosnąć nasze siły. Chłopiec próbuje zanieść do domu plecak wypchany książkami i przekonuje się, że od przybytku głowa może nie boli, ale ramiona i plecy – tak! Nawet najsilniejszy w klasie nie poradzi! Na szczęście można liczyć na pomoc znajomych, a na przyszłość warto mierzyć zamiary na siły – nie odwrotnie!

źródło opisu: http://wydawnictwo-debit.pl/klasa-1b/422-najsilniejszy-w-klasie.html

źródło okładki: http://wydawnictwo-debit.pl/klasa-1b/422-najsilniejszy-w-klasie.html

biedroblog | 2017-06-22
Przeczytana: 18 czerwca 2017