Jak pytać by uzyskać to, czego chcesz

Wydawnictwo: JK
7 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Poradnik dotyczący umiejętności zadawania pytań, dla wszystkich którzy chcą doskonalić się i rozwijać wewnętrznie. Dobre pytanie jest kluczem do uzyskania tego, czego się chce a jednocześnie sztuką, która wymaga od nas świadomej pielęgnacji . Znajdziemy tu porady dotyczące: zadawania pytań w trudnych sytuacjach, dostrajania sie do drugiej osoby, różnych sposobów reagowania na odpowiedzi.

BliskaNieznajoma | 2016-04-19

,,Jak pytać by uzyskać to czego chcesz "? Ian Cooper w swej książkę ukazał coś niesamowitego ! Z początku zachwycił mnie jej sam tytuł . Lecz zaczęłam się zastanawiać czy to możliwe !? Postanowiłam to sprawdzić ,owszem nie było łatwo. Liczne drzewa ,wykresy, notatki... dużo pracy. Nie poddałam się i dotrwalam do końca. Jakie jest zakończenie mojej przygody ? Pozytywne! Wykorzystywanie schematów pracy Coopera pozwala mi na działaniu psychologicznym u innej osobie. Niejednokrotnie borykam się z nurtujacym pytaniem JAK ? JAK TO MOŻLIWE ? JAK POPRZEZ PRZECZYTANIE I ANALIZĘ SCHEMATÓW MOŻNA ZADZIAŁAĆ NA PSYCHIKĘ ? Niemożliwe a jednak.

książek: 2057
agnieszka92 | 2015-04-10