Cuda z papieru. Kwiaty, ozdoby stołu, lampy, wazony, kartki, dekoracje okien

Tłumaczenie: Elżbieta Derelkowska
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Créations en papier : découpé, froissé, réinventé
rękodzieło

Wycinane, wydzierane, gniecione, klejone ? ozdoby z papieru można wymyślać bez końca! Prosty materiał inspiruje dekoratorów z całego świata ? spójrzmy, jak fantastyczne może mieć kolory i faktury, i jak łatwo zamienia się w dzieło sztuki! Wyposażmy się w nożyczki, klej, bibułę lub papier-mâché i nadajmy niepowtarzalny charakter naszym mieszkaniom, a także podarunkom wręczanym najbliższym. W książce znalazły się projekty lampionów, świeczników i dekoracji stołu, które pomogą stworzyć romantyczną atmosferę na walentynkowy wieczór. Wykonamy również przepiękne opakowania na prezenty i unikatowe kartki, na których wypiszemy oryginalne kaligrafowane życzenia. Przyozdobimy okna i umieścimy kwiaty we własnoręcznie upiększonych wazonach.

catrine | 2018-04-01
pheosia | 2011-01-05