Sztuka prowadzenia wykładów i lekcji

Wydawnictwo: WAM
poradniki

Książka ta jest adresowana do tych, którzy chcą uczyć z pasją. Dwie doświadczone specjalistki prezentują, jak budować kontakt z audytorium, jak prezentować to, co masz do powiedzenia i jak optymalizować efekty uczenia. Teorii towarzyszą przykłady z życia i sugestie wynikające z refleksji nad praktyką w świetle osiągnięć i odkryć psychologii komunikacji. Maud Winkler (ur. 1968 r.), psycholog, specjalista w psychoterapii i poradnictwie systemowym. Wykładowca na uniwersytecie w Hamburgu na wydziale psychologii. Działa jako trener komunikacji i doradca. Superwizor w rozmaitych formach kształcenia w zakresie psychologii komunikacji. Jej zainteresowania to szkolenie kadr kierowniczych, rozwój zespołu, metodyka prezentacji, wykłady, superwizja, poradnictwo indywidualne i małżeńskie. Anka Commichau (ur. 1966 r.), psycholog, metodyk komunikacji i doradca w przedsiębiorstwach prywatnych, organizacjach społecznych i instytucjach publicznych. Na Uniwersytecie w Hamburgu prowadzi kształcenie w zakresie komunikacji. Jej zainteresowania to szkolenie kadr kierowniczych i ich współpracowników, wykłady, coaching kadr kierowniczych i superwizja.

ad44 | 2017-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2017