Układ

Cykl: Władek Majchrzak (tom 2)
Wydawnictwo: INFOLLIGENCE
majchrzak, śledztwo, układ

Władek Majchrzak powraca. Nowe śledztwo, nowa rzeczywistość. Od wydarzeń związanych z psychopatą grasującym w mieście minęło sześć lat, miasto jest inne, inni są ludzie. Kto jest odpowiedzialny za śmierć młodego dziennikarza? co odkrył i komu zależy, by ta wiedza nie ujrzała światła dziennego? Powiązania polityki z mafią, związki służb z układem, jaki rządzi w mieście. A w tym wszystkim on,...

Władek Majchrzak powraca. Nowe śledztwo, nowa rzeczywistość.
Powiązania polityki z mafią, związki służb z układem, jaki rządzi w mieście. A w tym wszystkim on, Majchrzak-wypalony, ale wierny swoim zasadom były glina. Czy śledztwo, jakie będzie prowadził, doprowadzi do ukarania wszystkich winnych?

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie