Skóra

Cykl: Władek Majchrzak (tom 1)
Wydawnictwo: INFOLLIGENCE

Wrocław, rok 2009. Nadkomisarz Władek Majchrzak, doświadczony policjant wydziału zabójstw Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, wiedzie ustabilizowane życie. Ma kochającą żonę, nowo narodzone dziecko, odnosi sukcesy w pracy. Pewnego dnia w mieście pojawia się seryjny zabójca. Jaki wpływ na życie Majchrzaka będzie miała pogoń za psychopatą? Czy jego małżeństwo przetrwa tę próbę? Czy odbije...

Pewnego dnia w mieście pojawia się seryjny zabójca. Jaki wpływ na życie Majchrzaka będzie miała pogoń za psychopatą? Czy jego małżeństwo przetrwa tę próbę? Czy odbije się na jego przyjaźni z kolegami z pracy?
Ciemna strona miasta, przemoc sprawcy zabójstw, praca policjantów, starcie charakterów – tutaj nie ma miejsca na kompromisy. Czy inteligencja mordercy pokona doświadczenie i wiedzę śledczych?

źródło opisu: http://:www.factio.pl

źródło okładki: Zdjęcie autorskie