Mundial'78. Bank informacji

Cykl: Mundial''78 (tom 4)
Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
sport
Anmorada

Ostatnia z czterech części kieszonkowych książeczek poświęconych mistrzostwom świata w Argentynie. W niniejszym tomie przedstawione zostały wszystkie zespoły uczestniczące w Mundialu'78 (tekst, kadra z danymi zawodnika, jego klubem oraz bilansem meczów i goli) oraz na kredowym papierze czarno-białe zdjęcia zespołów. Ponadto opisano miasta i stadiony, na których miał się odbyć turniej. Zamieszczono też regulamin Mistrzostw Świata.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: google

Bartek | 2017-11-13