IDEALNY PARTNER

Wydawnictwo: Muza
poradniki

Młodzi mężczyźni i kobiety pytani, czego oczekują od życia, nadal twierdzą, że pragną kochać i być kochanymi . Wielka potrzeba miłości wcale nie przemija. Książka ta pomoże wam ocenić, jak bardzo do siebie pasujecie i dostarczy praktycznych sugestii, jak przezwyciężać ewentualne trudności. Uczy trzeźwej oceny rzeczywistości, nawet wówczas, gdy jesteście jeszcze w stadium oczarowania i fascynacji. Jeśli zaś pozostajecie już w stałym związku, łatwo ocenicie jego silne strony i odkryjecie obszary wymagające od was szczególnej uwagi.

piankolis | 2012-04-28
Przeczytana: 30 kwietnia 2012