Wszechświat cię wspiera

Tłumaczenie: Karolina Bochenek
Wydawnictwo: Kobiece
The Universe Has Your Back
poradniki

Nieziemski przewodnik, dzięki któremu przekonasz się, że twoim przeznaczeniem jest po prostu szczęście. W swojej najnowszej książce przebojowa przewodniczka duchowa XXI wieku i liderka młodego pokolenia Gabrielle Bernstein uczy nas, jak zamieniać lęk w wiarę, aby doświadczać pełnego ufności spełnionego życia. Każda opowieść i lekcja zawarte z tej książce pozwalają pozbyć się wewnętrznych...

Każda opowieść i lekcja zawarte z tej książce pozwalają pozbyć się wewnętrznych blokad i sięgnąć po to co najważniejsze: szczęście, bezpieczeństwo oraz jasny kierunek. Ćwiczenia, które proponuje Gabrielle, pomagają uwolnić się od manii kontrolowania oraz dają pełne poczucie swobody i pewności siebie.

Ten przewodnik sprawi, że poczujesz wsparcie cudownej energii, odnajdziesz siłę w chwilach zwątpienia, odkryjesz radość i zawsze będziesz pamiętać, że Wszechświat cię wspiera.

__

Jeśli czujesz, że w twoim życiu brakuje potęgi miłości, ta książka jest dla Ciebie

– Tim Larison, ceniony recenzent książek dotyczących duchowości

Moim powołaniem jest obudzenie tak wielu ludzi, jak tylko mogę. Chcę, aby dokonali niezwykłego zjednoczenia z wiarą i euforią. Dzięki tej więzi można dojść do jedynego słusznego celu: BYĆ MIŁOŚCIĄ I ROZPRZESTRZENIAĆ MIŁOŚĆ. Nie chcę, aby te słowa były słodkimi frazesami, które ludzie będą wrzucać jako posty w mediach społecznościowych. Te słowa mają być naszą MISJĄ. Szczęście, bezpieczeństwo oraz pewność to podstawa naszego zobowiązania miłości.

– Gabrielle Bernstein

__

Gabrielle Bernstein to bestsellerowa autorka “The New York Times” i twórczyni kultowego poradnika Radykalna ścieżka cudów. Oprah Winfrey okrzyknęła Gabby „światopoglądową liderką kolejnego pokolenia”. Natomiast „The New York Times” określił ją „nowym wzorem do naśladowania”. Gabby prowadzi specjalistyczne kursy dotyczące cudów, które pozwalają uczestnikom oddać się w pełni duchowej ścieżce. Pomaga ludziom obudzić samoświadomość i odnaleźć cel w życiu.

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/wszechswiat-cie-wspiera/

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl/wp-content/upload...»