Jak kochać trudnego mężczyznę

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
How to Love a Difficult Man
poradniki
Behemot

Czy mężczyzna, którego kochasz: boi się zobowiązań? Ukrywa swoje prawdziwe uczucia? Ignoruje twoje potrzeby? Rani twoje uczucia? Przestał być namiętnym kochankiem (równie dobrze mogłabyś być jego matką)? Jest bierny lub nadmiernie cię kontroluje? Rzadko ci mówi, że cię kocha? ... Mężczyźni są trudni na różne sposoby. Kobiety, które ich kochają, czują się nieszczęśliwe...

Czy mężczyzna, którego kochasz:

boi się zobowiązań?
Ukrywa swoje prawdziwe uczucia?
Ignoruje twoje potrzeby? Rani twoje uczucia?
Przestał być namiętnym kochankiem (równie dobrze mogłabyś być jego matką)?
Jest bierny lub nadmiernie cię kontroluje?
Rzadko ci mówi, że cię kocha? ...

Mężczyźni są trudni na różne sposoby. Kobiety, które ich kochają, czują się nieszczęśliwe w łączącym ich związku. Pragną zmian. Psychoterapeutka Nancy Good przedstawia proste, realne sposoby przełamywania niszczących schematów. Jej sprawdzone techniki i fascynujące przykłady z życia tworzą łatwy w użyciu poradnik, mający na celu pomóc tym, którzy pragną poprawić swój związek i uczynić go bardziej satysfakcjonującym i twórczym.

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Pychologiczne 2001

źródło okładki: google