Sztuka życia w zdrowiu i szczęściu

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki

Każdy z nas chce być szczęśliwy i cieszyć się zdrowiem do późnej starości. JEDYNˇ DROGˇ wiodącą do życia w zdrowiu jest ufne i harmonijne zawierzenie Matce NaturzeBogu. Autorka prezentuje uniwersalne zasady wzięte z Pisma świętego, Koranu, Bhagawadgity, od mędrców duchowych (Sa i Baby i innnych) czy wynikające ze zdrowego rozsądku współczesnego człowieka. Mądrość wielu starożytnych reguł przekłada na nasze współczesne warunki życia proponując np. powrót do odżywiania opartego na systemie tradycyjnej medycyny chińskiej, liczącej co najmniej trzy tysiące lat i w dalszym ciągu żywo praktykowanej. Moralne postępowanie, dobre nawyki, siła umysłu i ciała jest w zasięgu każdego z nas. Dzięki olbrzymiej pracy, doświadczeniu i wiedzy autorki sięgamy po mądrość tysiącleci.

Lena | 2016-05-25
litpawel | 2015-07-28