Dyscyplina krok po kroku. 5 skutecznych sposobów, one naprawdę działają

Wydawnictwo: KE Liber
poradniki

Wszyscy młodzi ludzie popełniają czasem błędy. Nauczenie ich, jak radzić sobie z tymi błędami i w jaki sposób nie popełniać w kółko tych samych błędów to wielka odpowiedzialność spoczywająca na ich rodzicach i opiekunach. Dostarczanie młodym ludziom zdrowej dawki dyscypliny to niezmiernie ważny element procesu wychowawczego. zbyt często jednak, gdy dzieci i młodzież popełniają błędy, dorośli zaczynają mylić dyscyplinę z karą po czym denerwują się, gdy błędy młodych ludzi nie tylko się nie pomniejszają, ale nasilają. Dyscyplina powinna uczyć w przeciwnym razie nie jest dyscypliną.

mariola | 2017-01-04
czeremcha | 2014-06-23