Jak doprowadzić mężczyznę do ołtarza

Tłumaczenie: Anna Klingofer
Wydawnictwo: Bellona
2 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Dwaj mężczyźni pozostający w szczęśliwych związkach małżeńskich napisali książkę dla kobiet pragnących wyjść za mąż. Uznali oni, że przekażą kobietom wiedzę o tym, jak należy podejść do związku, aby ten upragniony cel osiągnąć. Wiedzę oparli na obserwacji kręgu przyjaciół oraz rodziny, a także doświadczeniach z życia zawodowego. Twierdzą, że gdy kobieta chce "sprzedać" pomysł małżeństwa, musi zrozumieć swojego mężczyznę. Zrozumienie mężczyzny pomoże jej dobić targu i utrzymać szczęście w związku.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

Aleksandra | 2011-09-14
Przeczytana: 02 sierpnia 2009

Mi się nie udało, więc chyba ta książka nie może służyć jako poradnik ;)

starscream89 | 2016-02-04
Vanilla | 2015-04-20