Podręcznik kierowcy kategorii B

Wydawnictwo: WKŁ
8320615399
motoryzacja

Zrozumienie przepisów prawa o ruchu drogowym, umiejętność kierowania samochodem oraz znajomość zasad pierwszej pomocy i podstawowych czynności obsługowych są koniecznymi warunkami bezpiecznego poruszania się po drogach. Stanowią one także minimum wiedzy wymaganej na egzaminie na prawo jazdy kategorii B. Przygotowanie się do egzaminu znacznie ułatwi niniejszy podręcznik, opracowany na podstawie najnowszych przepisów o ruchu drogowym, zawierający wszystkie treści objęte programem szkolenia. Przykładowe testy egzaminacyjne na prawo jazdy kategorii B, zamieszczone po każdym dziale, stanowią ćwiczenia do samodzielnego rozwiązania i służą ugruntowaniu wiedzy.