Suzuki Maruti 800, Alto 800 MPI

Wydawnictwo: WKŁ
8320612063
motoryzacja

Bogato ilustrowany poradnik poświęcony obsłudze i naprawie samochodów Suzuki Maruti 800 i jego kolejne modyfikacje, aż do wersji Suzuki Alto 800MPI. Podano zasady użytkowania samochodu, specyfikę techniki jazdy, dane techniczne i regulacyjne, opisy czynności obsługowo-naprawczych, momenty dokręcania połączeń gwintowych, tablice typowych niesprawności, schematy instalacji elektrycznej oraz wykaz autoryzowanych stacji obsługi i punktów sprzedaży samochodów na terenie kraju i wykaz dostępnego wyposażenia dodatkowego samochodu.

Bogusław | 2016-11-15
Krzysztof Kobyłecki | 2013-09-07