Co się dzieje z moim dzieckiem

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320028043
poradniki

Jest to poradnik skierowany do tych rodziców, którzy u swoich dzieci zauważają zachowania wskazujące na odstępstwa od prawidłowego rozwoju. Zawarto w nim niezbędne wiadomości na temat zaburzeń w percepcji i motoryce u dzieci do 7 roku życia. Wczesna, prawidłowo postawiona diagnoza jest podstawą skutecznego leczenia. Autorki wyjaśniają wiele wątpliwości nękających rodziców, udzielają im rad, jak wspomagać rozwój dzieci, a także dają wskazówki, w jaki sposób prowadzić terapię.

Asia | 2010-11-25
Przeczytana: wrzesień 2010