Ana Lucía Cambia la vida

Wydawnictwo: Aventura Espana Sp. z o.o.
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Ana Lucía Cambia la vida
Inne
hiszpański

www.ana-lucia.pl Każdy z nas uczy lub uczył się języka obcego - "Ana Lucía" została stworzona, aby móc poznać prawdziwy, mówiony język w sytuacjach życia codziennego. Książka pozwoli nam poznać różne dialekty, slang i mowę potoczną. Czytając nasze opowiadania, można się wczuć, wyobrazić sobie daną historię i w ten sposób, bez większego wysiłku, nieświadomie, uczymy się wielu słów czy...

www.ana-lucia.pl

Czytając nasze opowiadania, można się wczuć, wyobrazić sobie daną historię i w ten sposób, bez większego wysiłku, nieświadomie, uczymy się wielu słów czy całych zwrotów. Systematycznie rozwijamy się, tworząc nowe historie naszej bohaterki. Niektóre opowiadania z poziomu A1-A2 są przełożone na wyższe poziomy B1- C2, aby każdy z nas mógł rozwijać swoje umiejętności językowe na poznanych już wcześniej tekstach. Seria książek "Ana Lucía" to innowacja w świecie nauki języka obcego.

Sięgnij po nasze opowiadania! Poznaj język mówiony!

źródło opisu: www.ana-lucia.pl

źródło okładki: www.ana-lucia.pl

aventuraespana | 2017-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2017

Bardzo fajna książka! bardzo przystepna, napisana w sposób uczący intuicyjnie j. hiszpańskiego, zawierająca przydatne zwroty i krótkie podsumowania gramatyczne, skorzystam z kolejnych części. Wysyłka zgodnie z ustaleniami.

Na półkach