Zostań Opti-mistrzem

Wydawnictwo: Alma-Press
8370203191
poradniki

Książka dla młodego człowieka w wieku 8-12 lat, który zaczyna dopiero żeglować, albo już zaczął i pragnie uporządkować swoje wiadomości na temat różnych aspektów żeglugi na łodzi tej klasy. Wbrew obiegowym opiniom, OPTIMIST to bardzo wyrafinowana łódź regatowa, na której odbywają się najwyższej rangi mistrzostwa. Książka zachęca początkujących, ale też przedstawia regatowe zagadnienia i taktyczne porady tym, którzy już są zaawansowani.