8320029368
poradniki

Książka dla zdesperowanych rodziców, którzy czasem bezskutecznie próbują poradzić sobie z wychowaniem nastolatka. Autorzy radzą, jak budować poczucie odpowiedzialności u dorastającego dziecka, jak nawiązać z nim więź emocjonalną i zbudować trwałe relacje oparte na zaufaniu i szacunku. Rodzice znajdą tu odpowiedź na wiele nurtujących ich pytań i praktyczne wskazówki dotyczące rozwiązania codziennych problemów. Odbiorcy: rodzice, nauczyciele, opiekunowie

mariola | 2016-11-20
litpawel | 2015-07-28