Dziecko nadpobudliwe Jak zrozumieć objawy i znaleźć rozwiąz

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320031435
poradniki

Tytuł:  Dziecko nadpobudliwe  Autor: Neuhaus Cordula  Wydawnictwo: PZWL  Nr wydania: 1  ISBN: 8320031435Okładka: Miękka  Liczba stron: 162  Wymiary: 15x21cmOpis: Poradnik został napisany przez Cordulę Neuhaus uznaną w Niemczech autorkę prac o ADHD. Poświęca ona tę publikację głownie dzieciom w okresie wczesnodziecięcym, lecz uwzględnia także problemy, jakie stwarza to zaburzenia osobom dorosłym.Publikacja przeznaczona jest głównie dla rodziców, powinna jednak zainteresować także psychologów, pedagogów, studentów pedagogiki specjalnej i psychologii.

carola13 | 2011-08-21
Przeczytana: listopad 2005