Jak uniknąć interakcji pomiędzy lekami a żywnością

Wydawnictwo: Borgis
poradniki

Tytuł:  Jak uniknąć interakcji pomiędzy lekami a żywnością?  Autor: Mirosław Jarosz, Katarzyna Wolnicka, Małgorzata Ryżko-skiba, Woleta Respondek, Ewa Rychlik  Wydawnictwo: BORGIS  Nr wydania: 1  ISBN: 8385284486Okładka: miękka  Liczba stron: 100  Wymiary: 12x17 cmOpis:  Książka dotyczy stosunkowo nowego i prawie nieznanego zagadnienia, jakim są interakcje między lekami a żywnością i alkoholem. Publikacja stanowi próbę uporządkowania i przedstawienia jak najszerszemu kręgowi odbiorców najnowszej wiedzy na ten temat. Autorzy pokazują, jak produkty żywnościowe zmieniają działanie leków w organizmie. Książka zawiera praktyczny skorowidz leków w odniesieniu do ich zażywania w relacji z posiłkami.Publikację zamyka zbiór podstawowych, ogólnych zaleceń odnośnie przyjmowania wszelkiego rodzaju leków.

sowka | 2015-11-30
agnieszqa | 2011-08-15