Bank Taty. Jak nauczyć dziecko odpowiedzialności finansowej

Wydawnictwo: StudioEMKA
dziecko, wychowywanie, pieniądze

Bank Taty podpowiada jak stopniowo zapoznać dziecko z różnymi formami inwestowania, jak rozwijać jego instynkt pomocy innym, jak ustalić kieszonkowe i jak nauczyć , że w życiu są wartości, których nie da się przeliczyć na pieniądze. W jednym z rozdziałów autor opisuje szczególna formę inwestowania w przyszłość dziecka, taką, o której mówi, że to najlepsza rzecz jaką rodzice mogą zrobić dla swoich pociech.

bialachmura | 2013-06-06
Przeczytana: 30 maja 2013

Poradnik w prosty sposób ukazuje niedoskonałości i błędy popełniane przez dorosłych w trakcie nauki własnych dzieci odpowiedzialności finansowej.Przystępne rady i ciekawe rozwiązania z łatwością można wprowadzić w życie. A sam poradnik bardzo szybko się czyta. Polecam gorąco.

scirus | 2015-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2015

"Bank Taty" jest to wartościowa pozycja dla tych, którzy chcą w świadomy sposób uczyć swoje pociechy czym jest pieniądz. Opisana procedura szkolenia swoich dzieci w tym temacie nie dla wszystkich będzie wartościowa, jednak sama wiedza jak można uczyć "pieniądza" będzie na pewno rozwojowa. Polecam ją wszystkim tym, którzy chcą pomóc dzieciom zrozumieć ten temat.

Łukasz | 2017-08-18
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Finanse