Jak prowadzić trudne rozmowy

Wydawnictwo: WAM
poradniki

Benien Karl WAM Rok wydania 2005Stron: 332 Format: 14.0x20.0cm Oprawa: Kartonowa FoliowanaWyrażanie i przyjmowanie krytyki oraz radzenie sobie z konfliktami należą do najtrudniejszych sytuacji komunikacyjnych, których większość z nas się obawia. Szczególnie często spotykamy się z nimi na gruncie zawodowym, gdzie przeprowadzenie szczerego i owocnego dialogu jest często rzeczą niełatwą. Książka Karla Beniena Jak prowadzić trudne rozmowy jest skierowana do wszystkich, którzy mają trudności w prowadzeniu rozmów krytycznych i w rozwiązywaniu konfliktów. Ten napisany jasnym i przejrzystym stylem poradnik skierowany jest przede wszystkim do osób zajmujących stanowiska kierownicze, z pewnością jednak będzie pomocny także dla tych, którzy pracują w zespołach lub po prostu chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat skutecznej komunikacji z innymi.

annawilkos | 2013-05-02