Żywienie kobiet w ciąży. Porady lekarzy i dietetyków

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8320031311
poradniki

Tytuł:  Żywienie kobiet w ciąży  Autor: Dorota Szostak-węgierek, Aleksandra Cichocka  Wydawnictwo: PZWL  Rok wydania: 2005  Nr wydania: 1  ISBN: 8320031311Okładka: Miękka  Liczba stron: 144  Wymiary: 15x21cmOpis: Książka informuje przyszłe matki o tym, jak się prawidłowo odżywiać, aby zachować dobre zdrowie, umożliwić prawidłowy rozwój płodu i uniknąć komplikacji podczas porodu. Książka zawiera przykładowe jadłospisy dla kobiet w początkowym i końcowym okresie ciąży oraz przepisy kulin

Dzikuska | 2016-07-07
Przeczytana: lipiec 2016

Praktyczny poradnik o żywieniu kiedy kobieta przygotowuje się do ciąży oraz w czasie ciąży. W książce znaleźć możemy tabelki ułatwiające szybkie wyszukanie interesujących informacji dotyczących wartości odżywczych oraz jadłospisy, a także krótkie proste przepisy na zdrowe przekąski i dania do wykorzystania nie tylko w czasie przygotowań do ciąży czy w czasie ciąży, ale także w życiu codziennym. Książka w prosty i jasny sposób wyjaśnia jakie produkty łączyć, a jakich unikać i dlaczego. W książce znajdziemy informacje o tym jak prawidłowo odżywiać się aby zachować dobre zdrowie i umożliwić prawidłowy rozwój płodu i uniknąć komplikacji podczas porodu. Polecam lekturę wszystkim kobietom, niezależnie czy przygotowują się do ciąży czy już są w ciąży czy w ogóle o tym nie myślą.

ARLETA | 2016-11-28
marta | 2016-07-31