O czym się nie mówi...

Wydawnictwo: SDK
O czym się nie mówi...
Tracheotomia

To zbiór opowiadań, w których poruszam problemy młodzieży, ich rodziców i nauczycieli. Nikogo nie oszczędzam, każdemu wytykam błędy, ale starałam się być sprawiedliwa. Pisząc to bywałam na zmianę uczniem, chwilę potem nauczycielem, albo rodzicem. Czułam się jak ktoś o potrójnej osobowości, ale dzięki temu na każdy problem spojrzałam z innej perspektywy. Czas, aby te trzy grupy zawiesiły broń,...

Pisząc to bywałam na zmianę uczniem, chwilę potem nauczycielem, albo rodzicem. Czułam się jak ktoś o potrójnej osobowości, ale dzięki temu na każdy problem spojrzałam z innej perspektywy. Czas, aby te trzy grupy zawiesiły broń, bo wzajemne niezrozumienie doprowadza nierzadko do tragedii.

źródło opisu: Wydawnictwo SDK, 2017

źródło okładki: http://sdk.info.pl