Atlas dzikich roślin jadalnych

Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM
atlas, zioła, ziołolecznictwo
zdrowie, medycyna
Niben

Dzikie rośliny w kuchni? Tak, bo to niezwykle tanie i smaczne rozwiązanie, a nade wszystko zdrowy sposób na codzienne posiłki. Babka, brzoza, ruta, skrzyp i szczaw to dostępne na wyciągnięcie ręki dziko rosnące rośliny zawierające niezwykłe bogactwo cennych składników pokarmowych. Prezentowany atlas zawiera wiele przydatnych informacji na temat występowania poszczególnych gatunków i sposobów ich wykorzystania w kuchni wraz z konkretnymi przepisami.

źródło opisu: Wydawnictwo SBM

źródło okładki: Wydawnictwo SBM