Czekolada

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
czekolada, przepisy kulinarne
Piotr

Niezwykle kuszący zestaw przepisów na specjały z czekolady, który zadowoli każdego konesera tego produktu.

Znajdziesz tu przepyszne czekoladowe wypieki, desery, napoje, a nawet pralinki! Domowe przyjęcie możesz uświetnić słynnym tortem Sachera, a dla małych łasuchów zrobić muffinki czekoladowe z powidłami. Natomiast w upalny dzień fantastycznie ochłodzisz się klasycznymi lodami straciatella.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-653862-czekolada

źródło okładki: http://www.sklepy24.pl/sklep/inbook_pl/produkt/cze...»

ofelia | 2017-09-13
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 13 września 2017

Nie mam doświadczenia w pieczeniu, ale wszystko co zrobię według przepisów w tej książce wychodzi przepyszne! Doskonałe, wypieczone intensywnie czekoladowe. Wrcam do niektórych przepisów wiele razy, bo jestem pewna że będzie smakowało cudnie! Nie mmam też wszystkich sprzętów w kuchni, i też nie do każdego przepisu jest potrzebny np. mikser. Składniki proste i łatwodostępne, pyszne! Moja pierwsz książka jeśli chodzi o pieczenie i nie ostatnia, gorąco polecam.

Piotr | 2017-06-16
Na półkach: Posiadam