Regal Academy. Szkoła jak z bajki

Wydawnictwo: Egmont Polska
Regal Academy
9788328120877
Indyviduum

Wybierz się do Krainy Bajek razem z Rose Kopciuszkiem!

Rose jest zawsze pełna energii i wiecznie się spóźnia. Ma dwie wielkie pasje: buty i bajki. Nawet w najśmielszych snach nie wyobrażała sobie jednak, że jest... wnuczką Kopciuszka.

Razem z Rose wybierz się do Krainy Bajek. Weź udział w niezwykłych i emocjonujących lekcjach w Królewskiej Akademii.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

Magdalena | 2017-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2017

Szkoła jak z bajki. Trafić tam można jeśli jesteś wnukiem lub dzieckiem postaci z bajki. Niby było już dużo takich równych wersji, ale wciąż kolejne mi się podobają :).
Wgryzłam się w tę książkę od razu i zostałam wciągnięta w nią tak bardzo, że nie szło się od niej oderwać. Szybko się czyta, jest wesoła i ciekawa. Do tego ma mnóstwo przygód, a kolorowa czcionka w książce dodaje czegoś nowego i dzięki niej czyta się jeszcze lepiej tę książeczkę :D.
Zapraszam do bajowego świata :D.
Gorąco polecam!

Indyviduum | 2017-06-16