Zgłosuj na książki roku 2017

Re: Zero - Życie w innym świecie od zera. Tom II

Tłumaczenie: Karolina Dwornik
Cykl: Re: Zero - Życie w innym świecie od zera (tom 2)
Wydawnictwo: Waneko
Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu
Dorota

-Och, spójrz, siostro. Obudził się. – Masz rację, Rem. Faktycznie już nie śpi. Subaru udało się wydostać w pierwszej śmiercionośnej pętli. Po przebudzeniu się w luksusowej posiadłości spotyka Ram i Rem, bliźniacze pokojówki. Znajduje się w domu hrabiego Rowaala, opiekuna i poplecznika Emilii, która uratowała ciężko rannego chłopaka. Tutaj przeżyje sielskie chwile wraz z bliźniaczkami i...

-Och, spójrz, siostro. Obudził się.
– Masz rację, Rem. Faktycznie już nie śpi.
Subaru udało się wydostać w pierwszej śmiercionośnej pętli. Po przebudzeniu się w luksusowej posiadłości spotyka Ram i Rem, bliźniacze pokojówki. Znajduje się w domu hrabiego Rowaala, opiekuna i poplecznika Emilii, która uratowała ciężko rannego chłopaka. Tutaj przeżyje sielskie chwile wraz z bliźniaczkami i Beatrcie, młodocianą bibliotekarką chroniącą Zakazanej Biblioteki. A przynajmniej tak to miało wyglądać, gdyż nasz bohater władował się w kolejną pętlę.
Przed Wami drugi tom przygody opartej na popularnej powieści internetowej. Tylko ja pamiętam te słodkie chwile spędzone z osobami, które stały się mi bardzo bliskie.
– Uratuję cię za wszelką cenę!

źródło opisu: waneko.pl

źródło okładki: waneko.pl

Kosz_z_Książkami | 2018-01-08

Chyba każdy z nas potrafi wymienić chociaż jeden tytuł w którym to główny bohater trafia do innego świata i przeżywa tam przygody. Nie trzeba nawet daleko szukać by znaleźć chociaż jedną taką serię jak np. “Konosuba”, “No game no life”. Czy w takim razie novelka “Re:Zero” może nas czymś zaskoczyć? Oczywiście i zaraz się o tym przekonacie.

“Re:Zero kara Hajimeru Isekai” to japońska light novel napisana przez Tappei Nagatsuki. Ilustrowana przez Shinichirou Otsuka. Novelka “Re:Zero” to porywająca historia z ciekawie wykreowanymi postaciami. Napisana barwnym i bogatym językiem przez co losy naszych bohaterów Emili i Subaru stają się jeszcze ciekawsze. Warto wspomnieć o ilustracjach pana Shinichirou Otsuja, które są naprawdę przepięknie i dodatkowo zachęcają do sięgnięcia po ten tytuł. Wątki fabularne potrafią nie raz zaskoczyć czytelnika, a sam pomysł powrotu do życia okazał się strzałem w dziesiątkę. Dodatkowo tajemniczy wątek wiedźmy sprawia, że czytelnik nie może wręcz oderwać się...

Wampanella | 2017-09-14
Przeczytana: 13 września 2017

Ten tom o wiele lepiej mi się czytało od pierwszego.

książek: 1900
Gwathgor | 2017-12-03