MBA BOX. Praktyczne idee najtęższych umysłów biznesu

Wydawnictwo: MT Biznes
838897016X
poradniki

W świecie biznesu idee naprawdę się liczą. Ci, którzy mają wielkie pomysły i je realizują, mają największe szanse sukcesu. MBA box może być cennym materiałem dla każdego, na każdym etapie kariery zawodowej. Najbystrzejsze umysły świata biznesu wypowiadają w tej książce swe wnikliwe opinie na takie tematy jak innowacja, marketing, finanse czy strategia, przedstawiając pobudzające do myślenia i przydatne praktycznie punkty widzenia na te główne zagadnienia działalności gospodarczej.Dla ludzi z wieloletnim doświadczeniem jest to przewodnik po najnowszych koncepcjach, intelektualna odżywka umożliwiająca kontynuowanie gry na najwyższym poziomie. Dla tych, którzy dopiero startują, to cudowny sposób, by szybko nabrać prędkości i pokazać wszystkim liczącym się osobom, że jest się prawdziwym graczem . Larry Bossidy, emerytowany prezes i dyrektor generalny Honeywell International, współautor książki Realizacja: Zasady wprowadzania planów w życie.W książce MBA box najtęższe umysły biznesu pokazują czytelnikowi, w jaki sposób podstawowy program studiów zarządzania sprawdza się w realnym świecie. Ludzie tacy jak Michael Porter, Rosabeth Moss Kanter, Adrian J. Slywotzky, Warren Bennis czy Bill George przedstawiają cały pakiet pomysłów i narzędzi, które mogą przyśpieszyć karierę zawodową czytelnika i ułatwić mu wniesienie dodatkowej wartości do jego organizacji.

Oq_Larry Zbyszek | 2013-03-30
Przeczytana: kwiecień 2012