Malta

Wydawnictwo: Pascal
kamk

Wyspa z architekturą przywodzącą na myśl starożytny Rzym, potężne fortyfikacje, skaliste wybrzeże, liczne jaskinie i pieczary wydrążone w klifach, sielankowe porty i gościnni mieszkańcy - Malta to idealne miejsce na wakacje. Przewodnik Pascal Holiday podpowie, co warto zobaczyć, które plaże są najpiękniejsze i gdzie spróbować lokalnych specjałów. Z jego pomocą odkryjesz tę wyspę dla siebie. I będzie to urlop doskonały!

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90530713-malta

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90530713-malta