Dividing Eden

Cykl: Dividing Eden (tom 1)
Wydawnictwo: HarperTeen
angielski
Shemmer

Bliźniacy Carys i Andreus nigdy nie mieli rządzić Edenem. To ich pierwszy brat był pierwszy w kolejce do tronu, a przyszłość królestwa miała być zapewniona. Ale wygląd – i rywale – mogą być mylący. Kiedy król i książę Edenu zostają zamordowani, królestwo desperacko poszukuje monarchy, ale linia przejęcia tronu nie jest już taka jasna. Zgodnie z postanowieniami, Carys i Andreus mają tylko...

Ale wygląd – i rywale – mogą być mylący. Kiedy król i książę Edenu zostają zamordowani, królestwo desperacko poszukuje monarchy, ale linia przejęcia tronu nie jest już taka jasna. Zgodnie z postanowieniami, Carys i Andreus mają tylko jedną możliwość – wziąć udział w Próbach Dziedzictwa, które określą, który z nich jest wystarczająco godny, by rządzić Edenem.

Jako brat i siostra, Carys i Andreus zawsze zapewniali sobie bezpieczeństwo- od sekretów, przez dwory, do potworów, które od zawsze kryły się tuż za murami królestwa. Ale to właśnie Próby Dziedzictwa przetestują ich zaufanie jako rodziny.

źródło opisu: http://bookgeek.pl/2017/06/12/co-czyta-mloda-zagranica-czerwiec-2017/

źródło okładki: http://bookgeek.pl/2017/06/12/co-czyta-mloda-zagranica-czerwiec-2017/

Mxdnxght | 2017-11-10
DiAngelo | 2017-09-18